Pani dr Ag
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.12.2023
Kurier Lubelski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.12.2023
Kurier Lubelski
Pani
dr Agnieszce Surdyce
Przewodniczącej Komisji Stomatologicznej
Okręgowej Rady Lekarskiej w Lublinie
wyrazy głębokiego współczucia
z powodu śmierci
Mamy
składają
Prezes, członkowie Okręgowej Rady Lekarskiej w Lublinie, członkowie Komisji Stomatologicznej ORL w Lublinie
oraz pracownicy Lubelskiej Izby Lekarskiej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia