Zbigniewa Golemskiego
This was published in the following publications on 21.08.2024:
Dziennik Bałtycki
This was published in the following publications on 21.08.2024:
Dziennik Bałtycki
Z głębokim żalem
przyjęłyśmy wiadomość, o śmierci
Zbigniewa Golemskiego
dyrektora Lechii Gdańsk w latach 80-tych,
którego zaangażowanie i pasja
wniosła nieoceniony wkład w sukcesy klubu
i rozwój gdańskiej piłki nożnej.
Pod jego kierownictwem Lechia Gdańsk
odnosiła największe triumfy,
zdobywając Puchar i Superpuchar Polski.
Jego oddanie na zawsze pozostaną w sercach kibiców i wszystkich związanych z Lechią.
Wyrazy głębokiego współczucia
i kondolencje
Rodzinie oraz Bliskim
składają
Aleksandra Dulkiewicz
prezydent Gdańska
oraz
Agnieszka Owczarczak
przewodnicząca Rady Miasta Gdańska
End of content
No more pages to load