Stanisław Fiołek
This was published in the following publications on 07.03.2025:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 07.03.2025:
Dziennik Polski
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
STANISŁAWA FIOŁKA
naszego drogiego Kolegi, wieloletniego pracownika i przewodnika,
wspaniałego muzyka, który od 57 lat stanowił wyjątkową cząstkę
Reprezentacyjnej Orkiestry Dętej Kopalni Soli „Wieliczka”.
Dziękujemy za niezliczone koncerty, serce i pasję do muzyki,
za każdą nutę, dźwięk, za talent.
Trudno pogodzić się z myślą, że to już czas ostatniego „Szczęść Boże”…
Rodzinie i Bliskim Zmarłego składamy
najszczersze wyrazy głębokiego współczucia.
Zarząd, Związki Zawodowe i Pracownicy
Kopalni Soli „Wieliczka”
End of content
No more pages to load