Marta Perucka-Tytko
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.07.2024
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.07.2024
Dziennik Polski
Z głębokim żalem, przyjęliśmy wiadomość, że dnia 18.07.2024 roku
odeszła wyjątkowa, wieloletnia Dyrektor Domu Kultury „Podgórze” – obecnie Centrum Kultury Podgórza
Marta Perucka-Tytko
Przez lata z niesamowitym wyczuciem w sprawach kultury, z malej komórki stworzyła prężnie działający ośrodek kultury przyjazny uczestnikom i pracownikom. W ciągu 33 lat pod Jej kierownictwem zostało zrealizowanych wiele znaczących wydarzeń dla miasta Krakowa, a szczególnie dla dzielnicy Podgórze, czym na stałe zapisała się w pamięci mieszkańców.
Wyrazy szczerego współczucia składają Rodzinie pogrążeni w smutku pracownicy Domu Kultury „Podgórze”.
ś+p
Marta
Perucka-Tytko
Ukochana Żona, Mama, Siostra i Ciocia
Przeżywszy lat 71, po długiej i ciężkiej chorobie,
opatrzona Św. Sakramentami,
zasnęła w Panu dnia 18 lipca 2024 r.
Msza święta żałobna odprawiona zostanie
w środę dnia 24 lipca 2024 r. o godz. 11.00
w Sanktuarium Św. Józefa w Krakowie - Podgórzu,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej
na miejsce wiecznego spoczynku
na cmentarz w Podgórkach Tynieckich
przy ul. Wielogórskiej 16 w Krakowie,
o czym zawiadamiają pogrążeni w głębokim smutku:
Mąż, Syn, Siostry i Siostrzenice
Prosimy o nieskładanie kondolencji.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia