Jolanta Zarzycka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.10.2010
Dziennik Łódzki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.10.2010
Dziennik Łódzki
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Jolanty Zarzyckiej
Sędziego Sądu Okręgowego w Łodzi.
Odeszła od nas osoba wyjątkowa,
ceniony sędzia Sądu Okręgowego w Łodzi.
Człowiek o wielkim sercu, wrażliwy na ludzką krzywdę,
o wielkiej kulturze osobistej.
Jej szlachetna postać,
głęboka wiedza i nieprzeciętna znajomość prawa -
na zawsze pozostaną w pamięci tych,
którzy mieli możliwość z Nią pracować.
Wyrazy szczerego współczucia
Rodzinie i Bliskim
składają
Prezesi, sędziowie oraz pracownicy
Sądu Okręgowego w Łodzi
oraz sądów rejonowych w okręgu łódzkim
„Gasnąc na ziemskim padole,
rozbłyśniesz gwiazdą na nieboskłonie"
Pogrążeni w smutku
z głębokim żalem żegnamy
Sędziego Sądu Okręgowego w Łodzi
Ś.+P.
Jolantę Zarzycką
wspaniałego prawnika,
życzliwego i wrażliwego Człowieka.
Sędziowie, Kuratorzy i Pracownicy Sekretariatu VIII Wydziału Rodzinnego i Nieletnich Sądu Rejonowego dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Hanna
15 l
Sylwia Drewkowska
15 l
Jacek Kolasa
15 l