Jerzego Pięty
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.11.2024
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.11.2024
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp. Jerzego Pięty
wieloletniego nauczyciela Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wielkopolskim, założyciela i prezesa Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Liceum, zasłużonego działacza lokalnego życia społecznego. Rodzinie i Bliskim
w imieniu Zarządu i Rady Powiatu Grodziskiego składamy najszczersze wyrazy współczucia.
Przewodniczący Rady Powiatu Grodziskiego /-/ Sebastian Skrzypczak
Wicestarosta Grodziski /-/ Sławomir Górny
Starosta Grodziski /-/ Mariusz Zgaiński
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia