Teresa Wasilewska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.05.2025
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.05.2025
Dziennik Bałtycki
Niepowetowana strata.
Odeszła
Teresa Wasilewska
wieloletnia radna,
wiceprzewodnicząca Rady Miasta Gdańska
VIII kadencji.
Była osobą o wielkiej wrażliwości, która zawsze
najwyżej stawiała dobro drugiego człowieka.
Jej obecność stanowiła źródło siły i pociechy.
Dziękujemy za każdą rozmowę,
za wsparcie, odwagę oraz nieustającą troskę
o gdańszczanki i gdańszczan.
Wyrazy głębokiego współczucia
Najbliższym
składają
Aleksandra Dulkiewicz
prezydent Gdańska
oraz
Agnieszka Owczarczak
przewodnicząca Rady Miasta Gdańska
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
wiktor
1 r