Katarzyny Paupy-Dargacz
This was published in the following publications on 18.07.2023:
Dziennik Bałtycki
This was published in the following publications on 18.07.2023:
Dziennik Bałtycki
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłym odejściu Naszej Koleżanki
ś+p
Katarzyny Paupy-Dargacz
1983-2023
Kasia zapisała się na kartach historii lęborskiego Szpitala jako niezwykle ceniony lekarz Szpitalnego Oddziału Ratunkowego
i niezastąpiony członek Zespołów Ratownictwa Medycznego.
Tak niedawno stawiała swoje pierwsze zawodowe kroki, najpierw jako lekarz rezydent, potem młodszy asystent,
a następnie lekarz specjalista w dziedzinie medycyny ratunkowej.
W latach 2015-2018 piastowała stanowisko z-cy Lekarza Kierującego Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym.
Jej profesjonalizm i oddanie pacjentom na zawsze pozostaną w naszej pamięci.
Odszedł znakomity Lekarz, wspaniała Koleżanka i niezastąpiony członek naszej szpitalnej społeczności.
Łącząc się w bólu
z Rodziną Zmarłej,
pozostajemy z wyrazami współczucia.
Dyrekcja i Współpracownicy SPS ZOZ w Lęborku
End of content
No more pages to load