Budzimira Wojtalewicz- Winke
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.04.2025
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.04.2025
Dziennik Bałtycki
Człowiek żyje tak długo, aż nie zginie o nim pamięć.
4 maja 2025 r. mija 10. rocznica odejścia do wieczności
naszej ukochanej siostry i cioci
ś+p
Budzimiry
Wojtalewicz-Winke
z domu Muzyk
działaczki podziemia międzywojennego ps. „Budka”
działaczki Polonii Gdańskiej
była kustoszem pamięci o Polakach
z Wolnego Miasta Gdańska.
Msza św. w Jej intencji odbędzie się 4 maja 2025 r. w kościele pw. Piotra i Pawła, Gdańsk, Żabi Kruk 3, o godz. 12.00,
o czym zawiadamia przyjaciół i znajomych
siostra Jadwiga z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Jerzy
1 r