Maria Stefaniak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.09.2022
Tygodnik Śremski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.09.2022
Tygodnik Śremski
Ze smutkiem żegnamy
ś+p
Marię Stefaniak
osobę wielkiego serca,
wybitną organizatorkę życia społecznego,
twórczynię śremskiego wolontariatu,
wspaniałą animatorkę i wychowawcę
dzieci i młodzieży niepełnosprawnej,
znakomitą popularyzatorkę idei przedsiębiorczości,
założycielkę i dyrektor
Ośrodka Wspierania Małej Przedsiębiorczości,
współtwórczynię Unii Gospodarczej Regionu Śremskiego,
wieloletnią działaczkę
Fundacji Na Rzecz Rewaloryzacji Miasta Śrem,
samorządowca i promotorkę turystyki w regionie,
inicjatorkę renowacji lokalnych figur sakralnych
Rodzinie i Najbliższym
wyrazy najgłębszego współczucia składają
Katarzyna Sarnowska
Przewodnicząca
i Radni Rady Miejskiej w Śremie
Adam Lewandowski
Burmistrz Śremu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia