Edward Fiołka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.03.2023
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.03.2023
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Edwarda Fiołki
Byłego, wieloletniego pracownika
Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Poznaniu.
Prawego, niezwykle życzliwego,
zaangażowanego w swoją pracę Człowieka.
Wyrazy szczerego współczucia
Rodzinie
składają
Dyrektor oraz Pracownicy
Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia