Beata Toczyńska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.03.2025
Kurier Lubelski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.03.2025
Kurier Lubelski
Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pani mgr farmacji
Beaty Toczyńskiej
Zastępcy Kierownika Apteki Szpitalnej
– osoby niezwykle ciepłej, życzliwej i pełnej empatii,
na pomoc której zawsze można było liczyć.
Była dla nas wzorem profesjonalizmu
i zaangażowania w swoją pracę.
Z ogromną pasją podchodziła do swojego zawodu,
nieustannie poszerzając swoją wiedzę
i doskonaląc umiejętności, aby jak najlepiej
służyć pacjentom oraz wspierać pracę Szpitala,
Odznaczona Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę.
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
jako wspaniały człowiek,
którego odejście jest niepowetowaną stratą.
Rodzinie i Bliskim
składamy
wyrazy szczerego współczucia oraz wsparcia
w tych trudnych chwilach.
Zarząd i Pracownicy
Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego
im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia