Erwin Sobieszczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.01.2009
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.01.2009
Gazeta Pomorska
PODZIĘKOWANIE Wszystkim, którzy dzielili z nami smutek i żal, uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej śp. Erwina Sobieszczyk Księdzu proboszczowi z parafii św. Anny w Łasku Wielkim, krewnym, sąsiadom, przyjaciołom, znajomym za modlitwę, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty serdeczne "Bóg zapłać" składa ŻONA z RODZINĄ
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia