Mariola Półczyńska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.09.2024
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.09.2024
Express Bydgoski
Z wielkim bólem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszej Koleżanki i długoletniej Nauczycielki wychowania fizycznego
Marioli Półczyńskiej
Przez lata pracy w naszej szkole, dała się poznać jako osoba o ogromnej wiedzy i jeszcze większym sercu.
Praca z uczniami i dla uczniów była jej życiowym powołaniem, czego wyraz dawała każdego dnia,
z oddaniem opiekując się i wychowując.
Pozytywna energia i radość, którą w sobie miała, udzielała się wszystkim dookoła.
Mariolu, Twój szczery uśmiech pozostanie nam na zawsze w pamięci.
Nasz „Wulkanie Energii” mówimy Tobie dzisiaj: „Do zobaczenia po drugiej stronie”.
Rodzinie i najbliższym
składamy wyrazy głębokiego współczucia z powodu odejścia Marioli.
Ufamy, że będzie ona nadal żyła w naszych sercach ze swoją radością i otwartością.
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji i Obsługi, Uczniowie i Rodzice oraz Absolwenci
Zespołu Szkół nr 19 w Bydgoszczy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Barbara
1 r