Elżbieta Kabzińska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.02.2023
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.02.2023
Głos Wielkopolski
Z ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość, że odeszła
śp.
Elżbieta Kabzińska
długoletnia Dyrektor
Wielkopolskiego Samorządowego Centrum
Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
w Gnieźnie.
W naszej pamięci pozostanie
jako niezwykle dobra i mądra Osoba,
która obdarzała wszystkich swoją energią, entuzjazmem, optymizmem i zwykłą ludzką życzliwością.
Kochała swoją szkołę, jej pracowników i uczniów.
Łączymy się w żalu
z Jej Bliskimi
Dyrektor Departamentu Edukacji i Nauki
wraz z współpracownikami
oraz dyrektorami i pracownikami
jednostek oświatowych i samorządowych
Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pani
Elżbiety Kabzińskiej
Dyrektor Wielkopolskiego Samorządowego Centrum
Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Gnieźnie.
Oddanego pracy pedagoga i menadżera.
Dzięki zaangażowaniu Pani Dyrektor
nasza placówka w Gnieźnie jest dziś miejscem otwartym,
twórczym i nowoczesnym, przygotowującym do pracy
na rzecz drugiego człowieka.
Za osiągnięcia i wieloletnią działalność
Szkoła otrzymała „Odznakę Honorową
za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego”.
Rodzinie i Bliskim Pani Dyrektor
słowa wsparcia i wyrazy współczucia
składa
Marek Woźniak
Marszałek Województwa Wielkopolskiego
wraz z Zarządem
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia