Tadeusz Milewski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.12.2022
Kurier Poranny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.12.2022
Kurier Poranny
„Nikt nie umiera na ziemi,
dopóki żyje w sercach tych, którzy zostają”
Z ogromnym smutkiem przyjąłem wiadomość,
iż w dniu 14 grudnia 2022 r.
odszedł nasz serdeczny Kolega, Leśnik
ś+p
Tadeusz Milewski
Emerytowany pracownik Nadleśnictwa Pomorze.
Brać leśna straciła wspaniałego,
zaangażowanego współpracownika,
leśnika, któremu na sercu zawsze leżało
dobro lasu i przyrody.
Rodzinie i Najbliższym
przekazuję wyrazy najszczerszego współczucia i żalu
z utraty tak wspaniałego, życzliwego i dobrego człowieka.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.
Andrzej Józef Nowak
- Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych
w Białymstoku
wraz z pracownikami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia