Jolanta Kuźbińska-Waszak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.02.2023
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.02.2023
Nowa Trybuna Opolska
Z ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pani
Jolanty Kuźbińskiej-Waszak
wieloletniego członka etatowego i byłej Prezes
Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Opolu.
Wyrazy żalu i współczucia
z powodu utraty ukochanej osoby
Rodzinie i Bliskim
składają
Prezes, członkowie i pracownicy
Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Opolu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Teresa
1 r