Piotr Braciszewski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.12.2023
Express Bydgoski

„Dla świata byłeś tylko cząstką… dla nas… całym światem”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 7 grudnia 2023 r. odszedł
mój ukochany Mąż, Najlepszy Tata, Wspaniały Dziadek i Teść
ś+p
Piotr Braciszewski
lat 59
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w środę 13 grudnia 2023 r.
o godz. 11.00 w kościele parafii Chrystusa Króla przy ul. Lotników 1.
Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na cmentarzu przy ul. Lotników – Jary w Bydgoszczy.
Pogrążona w smutku
Rodzina

Plaża

Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 7 grudnia 2023 r. odszedł Prezes naszej firmy
Piotr Braciszewski
Rodzinie i Bliskim
wyrazy serdecznego współczucia
składają
Zarząd i Pracownicy
Zakładu Elektromechanicznego „ELREM” Sp. z o.o.
Msza Św. pogrzebowa odprawiona zostanie
w środę 13 grudnia 2023 r. o godz. 11.00 w kościele Parafii pw. Chrystusa Króla przy ul. Lotników 1 w Bydgoszczy.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się po mszy św.
na cmentarzu przy ul. Lotników.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Śpij w spokoju Sąsiedzie. Ogromnie nam przykro, że już Ciebie nie ma, że nie zobaczymy Cię na spacerze z Rodziną i psem, ale też jadącego na swoim ulubionym rowerze. Kłaniamy się nisko Tobie, jak to Ty czyniłeś, mijając każdego sąsiada. Żegnaj - do zobaczenia gdzieś tam.

Rodzina Mikołowskich i Golików.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spotkamy się wnet Przyjacielu...

Krzysztof Grzybczyński


2 l

Piotrek, nieoceniony Przyjacielu, zawsze stawałeś w mojej-małego Grzybka, obronie. Pamiętam Cię jak siedzieliśmy w jednej ławce naprzeciw siebie, gdy zerkaliśmy na siebie z niepokojem na j. polskim w V Liceum w Bydgoszczy, gdy ,,atakowała'' nas Pani Prof. Jadwiga Łojek. Jesteś w mej pamięci wspaniałym kolegą, otwartym, życzliwym, kochającym. Dziś opadają mi łzy. Proszę Cię , czekaj na mnie, już wkrótce znów się spotkamy,jak dawniej , za licealnych lat... Krzysztof Grzybczyński

Krzysztof Grzybczyński


2 l

Piotrek, nieodzowny ,,Braciu''z V Liceum w Bydgoszczy. Czyż Ty naprawdę już nas opuściłeś? Byłeś moim kumplem, siedzieliśmy naprzeciw siebie w ławce na j. polskim gdy ,,piłowała" nas nieoceniona Prof. Jadwiga Łojek. W Tobie widziałem nowoczesność, powodzenie i życzliwość, ale nade wszystko otwartość.​Przystojn​iaczku.... Proszę Cię, czekaj na mnie -Grzybka- a razem wrócimy do przecudownych chwil.... Do zobaczenia przyjacielu. Jeszcze się spotkamy,wierzę w to. Bardzo. Krzysztof Grzybczyński 693989802

Krzysztof Grzybczyński


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Spoczywaj w pokoju {*}

Inka z Rodzina


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Firma Hartmak


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
RiP

ANNA GLAZA


2 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia