Jadwiga Kuczma - Napierała
This was published in the following publications on 27.03.2024:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 27.03.2024:
Głos Wielkopolski
Przepełnieni głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Dr n. biol.Jadwigi
Kuczma-Napierały
Wielkopolskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego
oraz Dyrektora Wojewódzkiej Stacji
Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie
składają
Dyrekcja oraz Pracownicy
Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu
„Odchodzą autorytety, kto ich zastąpi…”
Z głębokim żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
dr n. biol.
Jadwigi
Kuczmy-Napierały
Wielkopolskiego Państwowego Wojewódzkiego
Inspektora Sanitarnego – wybitną specjalistkę
z dziedziny medycyny społecznej
oraz higieny i epidemiologii,
którą mieliśmy zaszczyt poznać realizując rozbudowę budynku Laboratorium Mikrobiologii i Parazytologii
Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej
w Poznaniu.
Pani Jadwiga w naszej pamięci pozostanie
jako człowiek obdarzony ogromnym entuzjazmem,
pasją i szczególnym zaangażowaniem w swoją pracę.
Rodzinie i Najbliższym
oraz pracownikom WSSE w Poznaniu,
którzy szczególnie byli związani
ze ŚP Jadwigą Kuczmą-Napierałą,
szczere wyrazy współczucia
składają
Zarząd i Pracownicy
PBU „BUDOPOL-POZNAŃ”
End of content
No more pages to load
Urszula
2yrs