Zdzisława Banasia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.12.2024
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.12.2024
Dziennik Polski
„Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze,
bo zostawili ślady w naszych sercach”.
Z głębokim żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Zdzisława Banasia
Radnego Rady Gminy Zielonki
w latach 1995-1998,
który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Rodzinie i Najbliższym
wyrazy głębokiego współczucia
składają:
Wójt Gminy Zielonki
Mirosław Golanko,
Przewodniczący Rady Gminy
Tadeusz Łysek,
Radni i Sołtysi Gminy Zielonki
oraz
pracownicy Urzędu Gminy Zielonki
i Jednostek Organizacyjnych
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia