Bogumił Olszyński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.10.2022
Kurier Poranny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.10.2022
Kurier Poranny
„Nikt nie umiera na ziemi,
dopóki żyje w sercach tych, którzy zostają”
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że 22 października 2022 r. odszedł
nasz serdeczny Kolega, Leśnik
ś+p
Bogumił Olszyński
Emerytowany pracownik Nadleśnictwa Hajnówka
Brać leśna straciła oddanego leśnika,
któremu na sercu zawsze leżało dobro
Puszczy Białowieskiej.
W trakcie swojej 42-letniej pracy
codziennie udowadniał, że leśnictwo było Jego pasją.
Rodzinie i Najbliższym
przekazuję
wyrazy najszczerszego współczucia i żalu
z powodu utraty
tak wspaniałego, życzliwego i dobrego człowieka.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie!
Dyrektor
Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku
Andrzej Józef Nowak
wraz z pracownikami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia