Tadeusz Szrama
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.11.2022
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.11.2022
Głos Wielkopolski
„Las i drzewa żyją.
Nie niszcz ich życia, bo one żyją dla nas.
Niszcząc las, tracimy bogactwo,
grabimy piękno i podkopujemy zdrowie.”
Kajetan Koźmian, poeta
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość,
że dnia 8 listopada 2022 r.
odszedł od nas w wieku 66 lat
najdroższy Syn, Brat i Wujek
ś+p
Tadeusz Szrama
Leśnik oddany całym sercem swojej pracy,
która była jego pasją.
Blisko 47 lat w służbie Lasów Państwowych.
Leśniczy Leśnictwa Annogóra w latach 1985–2021.
Pamięć o Tobie
pozostanie w naszych sercach
i szumie Puszczy Noteckiej.
Spoczywaj w pokoju.
W smutku pogrążona
Mama i siostra Dorota wraz z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Hubert
3 l
Jurek Tarkowski
3 l
Beata Gębala
3 l
Urszula z rodziną
3 l