Podziękowanie za udział w pogrzebie Bronisława Przybylskiego
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.11.2010
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.11.2010
Gazeta Pomorska
Podziękowanie. Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz wzięli udział we mszy św. i ceremonii pogrzebowej odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku śp. Bronisława Przybylskiego księdzu proboszczowi parafii św. Wojciecha Szymonowi Wiatrowskiemu, rodzinie, przyjaciołom, znajomym, sąsiadom, delegacjom, pocztom sztandarowym OSP Szostka, Broniewo, Płowce, Stary Radziejów, Radziejów, orkiestrze OSP Zakrzewo oraz Wójtowi Gminy Radziejów, za modlitwę, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty oraz kondolencje serdeczne "Bóg zapłać" składa Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia