Włodzimierz Piątek
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.03.2026
Głos Szczeciński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.03.2026
Głos Szczeciński
Odszedł
Włodzimierz Piątek
nestor zachodniopomorskiej fotografii
i znakomity dokumentalista.
Z aparatem nie rozstawał się właściwie nigdy,
dzięki czemu na zdjęciowych klatkach utrwalał
najważniejsze momenty
dla Szczecina i Pomorza Zachodniego.
Wyrazy najgłębszego współczucia
Rodzinie i Bliskim
składają
Marszałek
Olgierd Geblewicz
i Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego
Przewodnicząca Sejmiku Teresa Kalina
oraz Radni Województwa Zachodniopomorskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia