Antoniego Banasia
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.03.2024
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.03.2024
Dziennik Polski
„Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze,
bo zostawili ślady w naszych sercach”.
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp.
Antoniego Banasia
Radnego Rady Gminy Zielonki w latach 1994-2018,
Członka Zarządu Gminy Zielonki w latach 1994-2002,
Wiceprzewodniczącego Rady Gminy Zielonki
w latach 2002-2014,
który na zawsze pozostanie w naszej pamięci
jako wybitny samorządowiec, kolega i przyjaciel.
Rodzinie i Najbliższym
wyrazy głębokiego współczucia
składają:
Wójt Gminy Zielonki Bogusław Król,
Przewodniczący Rady Gminy Mirosław Golanko,
Radni i Sołtysi Gminy Zielonki
oraz
pracownicy Urzędu Gminy Zielonki
i Jednostek Organizacyjnych
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia