Stanisław Maciej Dzieciuchowicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.03.2024
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.03.2024
Głos Wielkopolski
Z głębokim smutkiem i żalem informujemy,
iż 3 marca 2024 r., w wieku 84 lat, odszedł od nas
ś+p
Dr n. med.
Stanisław Maciej
Dzieciuchowicz
Wiceprezes
Okręgowej Rady Lekarskiej
Wielkopolskiej Izby Lekarskiej
Żegnamy wspaniałego Przyjaciela,
jednego z najbardziej zasłużonych działaczy samorządu lekarzy i lekarzy dentystów,
wybitnego medyka, osobę bez reszty oddaną
swojemu środowisku lekarskiemu.
Najszczersze kondolencje
Rodzinie i Bliskim
w imieniu
Koleżanek i Kolegów
składa
Prezes ORL WIL
dr n. med. Krzysztof Kordel
Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się
w dniu 8 marca 2024 r. o godz. 13.50
w kaplicy na cmentarzu Junikowo
przy ul. Grunwaldzkiej 305 w Poznaniu.
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 3 marca 2024 r. zmarł nasz ukochany Mąż, Ojciec i Dziadek
Stanisław Maciej Dzieciuchowicz
Msza św. żałobna odprawiona zostanie
dnia 8 marca 2024 r. o godz. 12:00
w Kościele św. Jana Kantego w Poznaniu.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godzinie 13:50
na cmentarzu Junikowo.
W smutku pogrążeni
Żona i synowie z rodzinami
Składamy
najszczersze kondolencje i łączymy się w bólu
z naszym przyjacielem, kolegą i współpracownikiem
prof. dr. hab. n. med.
Łukaszem Dzieciuchowiczem
z powodu śmierci
Ojca
ś+p
dr. n. med.
Stanisława Macieja
Dzieciuchowicza
Wiceprezesa Okręgowej Rady Lekarskiej
Wielkopolskiej Izby Lekarskiej
Zapewniamy o naszym wsparciu
i składamy wyrazy najgłębszego współczucia
Rodzinie i Najbliższym
Dyrekcja i Pracownicy
Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia
w Poznaniu
Z wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy,
że w dniu 3 marca 2024 roku
odszedł z naszego grona kolegów niezawodny przyjaciel, doskonały lekarz, prawy i szlachetny człowiek
ś+p
dr n. med.
Stanisław Maciej Dzieciuchowicz
Żegnamy wybitnego absolwenta
Akademii Medycznej w Poznaniu z roku 1963, doświadczonego specjalistę chorób wewnętrznych, endokrynologii i gastroenterologii,
wieloletniego ordynatora
Oddziału Szpitala Kolejowego w Puszczykowie,
świetnego organizatora oddanego pracy
dla dobra swoich pacjentów, zaangażowanego działacza Samorządu Lekarskiego, wielkiego pomocnika i opiekuna lekarzy-seniorów oraz wszystkich, którzy zwracali się do Niego po poradę lub pomoc.
Był On osobowością nieprzeciętną o szerokich zainteresowaniach, wielu umiejętnościach i olbrzymiej wiedzy medycznej, a jednocześnie był osobą oddaną Rodzinie, budzącą zaufanie, bardzo życzliwą i przyjacielską, której będzie bardzo brakowało wśród nas.
Z Rodziną
łączymy się w bólu i modlitwie.
Przyjaciele z grona kolegów z Marcinka matura 1956 r.
Msza św. zostanie odprawiona 8 marca br. o godz. 12.00 w kościele pw. św. Jana Kantego, uroczystość pogrzebowa o godz. 13.50 na cmentarzu Junikowo.
Msza św. w intencji śp. Stanisława Macieja od przyjaciół zostanie odprawiona w kościele pw. NSPJ przy ul. Fredry dnia 21 marca 2024 r. o godz. 18.00.
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś.† p.
Dr n. med. Stanisława Macieja Dzieciuchowicza
długoletniego Ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych
Rodzinie oraz Bliskim
składamy szczere wyrazy współczucia
Zarząd i Pracownicy Szpitala w Puszczykowie im. Prof. S.T. Dąbrowskiego S.A.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
W pamięci i w modlitwie
6 mies.
Przyjaciele
11 mies.
Maria Berezowska- Kaniewska i Wijciech Kaniewski
2 l
Ola i Janusz Kmiecik z Niemiec
2 l
Gabriela i Jerzy Ozorowscy
2 l
Felicja Gruszczyńska
2 l
Hoffmann-Cybulska
2 l