Stanisław Maciej Dzieciuchowicz

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.03.2024
Głos Wielkopolski

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy,
iż 3 marca 2024 r., w wieku 84 lat, odszedł od nas
ś+p
Dr n. med.
Stanisław Maciej
Dzieciuchowicz
Wiceprezes
Okręgowej Rady Lekarskiej
Wielkopolskiej Izby Lekarskiej
Żegnamy wspaniałego Przyjaciela,
jednego z najbardziej zasłużonych działaczy samorządu lekarzy i lekarzy dentystów,
wybitnego medyka, osobę bez reszty oddaną
swojemu środowisku lekarskiemu.
Najszczersze kondolencje
Rodzinie i Bliskim
w imieniu
Koleżanek i Kolegów
składa
Prezes ORL WIL
dr n. med. Krzysztof Kordel
Uroczystość pogrzebowa rozpocznie się
w dniu 8 marca 2024 r. o godz. 13.50
w kaplicy na cmentarzu Junikowo
przy ul. Grunwaldzkiej 305 w Poznaniu.

Plaża

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 3 marca 2024 r. zmarł nasz ukochany Mąż, Ojciec i Dziadek
Stanisław Maciej Dzieciuchowicz
Msza św. żałobna odprawiona zostanie
dnia 8 marca 2024 r. o godz. 12:00
w Kościele św. Jana Kantego w Poznaniu.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godzinie 13:50
na cmentarzu Junikowo.
W smutku pogrążeni
Żona i synowie z rodzinami

Składamy
najszczersze kondolencje i łączymy się w bólu
z naszym przyjacielem, kolegą i współpracownikiem
prof. dr. hab. n. med.
Łukaszem Dzieciuchowiczem
z powodu śmierci
Ojca
ś+p
dr. n. med.
Stanisława Macieja
Dzieciuchowicza
Wiceprezesa Okręgowej Rady Lekarskiej
Wielkopolskiej Izby Lekarskiej
Zapewniamy o naszym wsparciu
i składamy wyrazy najgłębszego współczucia
Rodzinie i Najbliższym
Dyrekcja i Pracownicy
Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia
w Poznaniu

Z wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy,
że w dniu 3 marca 2024 roku
odszedł z naszego grona kolegów niezawodny przyjaciel, doskonały lekarz, prawy i szlachetny człowiek
ś+p
dr n. med.
Stanisław Maciej Dzieciuchowicz
Żegnamy wybitnego absolwenta
Akademii Medycznej w Poznaniu z roku 1963, doświadczonego specjalistę chorób wewnętrznych, endokrynologii i gastroenterologii,
wieloletniego ordynatora
Oddziału Szpitala Kolejowego w Puszczykowie,
świetnego organizatora oddanego pracy
dla dobra swoich pacjentów, zaangażowanego działacza Samorządu Lekarskiego, wielkiego pomocnika i opiekuna lekarzy-seniorów oraz wszystkich, którzy zwracali się do Niego po poradę lub pomoc.
Był On osobowością nieprzeciętną o szerokich zainteresowaniach, wielu umiejętnościach i olbrzymiej wiedzy medycznej, a jednocześnie był osobą oddaną Rodzinie, budzącą zaufanie, bardzo życzliwą i przyjacielską, której będzie bardzo brakowało wśród nas.
Z Rodziną
łączymy się w bólu i modlitwie.
Przyjaciele z grona kolegów z Marcinka matura 1956 r.
Msza św. zostanie odprawiona 8 marca br. o godz. 12.00 w kościele pw. św. Jana Kantego, uroczystość pogrzebowa o godz. 13.50 na cmentarzu Junikowo.
Msza św. w intencji śp. Stanisława Macieja od przyjaciół zostanie odprawiona w kościele pw. NSPJ przy ul. Fredry dnia 21 marca 2024 r. o godz. 18.00.

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

ś.† p.

Dr n. med. Stanisława Macieja Dzieciuchowicza

długoletniego Ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych

Rodzinie oraz Bliskim

składamy szczere wyrazy współczucia

Zarząd i Pracownicy Szpitala w Puszczykowie im. Prof. S.T. Dąbrowskiego S.A.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Dobremu, pomocnemu człowiekowi

W pamięci i w modlitwie


6 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Serdeczne wyrazy współczucia dla rodziny

Przyjaciele


11 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Z żalem w sercach żegnamy Profesjonalistę, Zacnego Człowieka, Bliskiego i Zaprzyjaźnionego Sąsiada. Współczujemy Żonie i Synom z Rodzinami.

Maria Berezowska- Kaniewska i Wijciech Kaniewski


2 l

Kochany Macieju, drogi Przyjacielu, odszedłeś , ale w naszych sercach pozostaniesz na zawsze- Ola i Janusz Kmiecik z Niemiec

Ola i Janusz Kmiecik z Niemiec


2 l

Z wielkim smutkiem i żalem żegnamy dr Stanisława Macieja Dzieciuchowicza - mądrego, szlachetnego, pogodnego i życzliwego wszystkim Człowieka. Takiego zachowamy w naszej pamięci

Gabriela i Jerzy Ozorowscy


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Szczere wyrazy współczucia Ninie i Jej synowi Krzysztof owi z powodu śmierci męża i ojca składa Felicja

Felicja Gruszczyńska


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dziękuję za wszystko dobro

Hoffmann-Cybulska


2 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia