Leszka Kulińskiego
This was published in the following publications on 11.06.2024:
Dziennik Bałtycki
This was published in the following publications on 11.06.2024:
Dziennik Bałtycki
Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Leszka Kulińskiego
wieloletniego Wójta Gminy Kobylnica,
a także współzałożyciela i jednocześnie Przewodniczącego
Stowarzyszenia Gmin Przyjaznych
Energetyce Odnawialnej.
Odszedł nasz Wielki Przyjaciel, orędownik OZE,
zwłaszcza energetyki wiatrowej.
Pan Leszek Kuliński do końca swoich dni z pełnym zaangażowaniem i pasją podejmował działania na rzecz gminnej społeczności, przyczyniając się do wielu znaczących inwestycji poprawiających jakość życia mieszkańców. Jako branża wiatrowa z wielkim uznaniem śledziliśmy działania Pana Leszka Kulińskiego na rzecz rozwoju energetyki wiatrowej i całej branży OZE
na płaszczyźnie lokalnej, jak i krajowej.
Straciliśmy oddanego entuzjastę i promotora odnawialnych źródeł energii, dla którego wizja zielonej Polski zawsze była bliska sercu.
Straciliśmy Przyjaciela, który wspierał nas w walce o rozwój zielonej energii w Polsce.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie i Bliskim
przekazują
Zarząd, Członkowie i Pracownicy
Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej
End of content
No more pages to load