Stanisław Kalemba
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.09.2009
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.09.2009
Dzień Nowotomysko-Grodziski
Zespołowi Ratowników Służby Medycznej w Grodzisku Wlkp. , Ks. J. Markowskiemu, Organiście, Delegacjom, Rodzinie, Znajomym oraz wszystkim, którzy uczestniczyli w odprowadzeniu na miejsce wiecznego spoczynku naszego kochanego Męża, Ojca, Teścia, Dziadka Ś.P. Stanisława Kalemby Za ofiarowane komunie św., za złożone wieńce i kwiaty serdeczne podziękowania składają Żona, Dzieci z Rodzinami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia