Tadeusz Gałecki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.09.2022
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.09.2022
Głos Wielkopolski
31 sierpnia 2022 roku odszedł
architekt, urbanista
i nasz najlepszy Przyjaciel
ś+p
Tadeusz Gałecki
pozostawiając nas w głębokim żalu i smutku.
Rodzinie
serdeczne wyrazy współczucia
składają
Iwona, Bolek i Joanna
Z głębokim żalem żegnamy naszego Kolegę
dr. inż. arch.
Tadeusza Gałeckiego
członka honorowego
Towarzystwa Urbanistów Polskich
i wieloletniego Prezesa
Oddziału TUP w Poznaniu.
W ciągu kilkudziesięciu lat swojej pracy zawodowej
odgrywał wybitną rolę w planowaniu
rozwoju przestrzennego miasta Poznania
i aglomeracji poznańskiej,
kierując licznymi zespołami projektowymi
oraz przyczyniając się do odrodzenia
Miejskiej Pracowni Urbanistycznej.
Cześć Jego pamięci.
Koleżanki i Koledzy
z Towarzystwa Urbanistów Polskich
- Oddział w Poznaniu
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
dr inż. arch.
Tadeusza Gałeckiego
wieloletniego pracownika
Miejskiej Pracowni Urbanistycznej w Poznaniu,
jej Dyrektora w latach 1991-1996,
generalnego projektanta planu ogólnego z 1994 r.,
którego pasja, zaangażowanie i dokonania na zawsze pozostawiły ślad w przestrzeni naszego Miasta.
Rodzinie i Przyjaciołom
wyrazy głębokiego współczucia składa
Dyrekcja oraz pracownicy
Miejskiej Pracowni Urbanistycznej w Poznaniu
Z żalem i smutkiem zawiadamiamy,
że dnia 31 sierpnia 2022 roku odszedł, w wieku 95 lat, nestor naszego środowiska
ś+p
Tadeusz Gałecki
architekt, urbanista
wieloletni członek Stowarzyszenia Architektów Polskich
Laureat Honorowej Nagrody SARP Oddział Poznań (2016)
Odznaczony Srebrną (1984) i Złotą (1996) Odznaką SARP
Rodzinie
serdeczne wyrazy współczucia
przekazują
Koleżanki i Koledzy
ze Stowarzyszenia Architektów Polskich Oddział Poznań
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Leszek Wąsik
3 l