Jadwiga Rajkiewicz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.09.2024
Głos Szczeciński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 30.09.2024
Głos Szczeciński
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci
Jadwigi Rajkiewicz
długoletniej dyrektorki
Wydziału Infrastruktury i Transportu
w Urzędzie Marszałkowskim
Województwa Zachodniopomorskiego.
Swoją karierę związała z Pomorzem Zachodnim
– od 1996 r. zajmowała się inwestycjami w Szczecinie,
a przez ostatnie 15 lat pracowała
w Samorządzie Województwa.
Jej zaangażowaniu i wysokim kompetencjom
zawdzięczamy wielką liczbę
zrealizowanych inwestycji drogowych i kolejowych.
Była autorytetem dla współpracowników.
Rodzinie i Bliskim
składamy
wyrazy ogromnego współczucia.
Marszałek Województwa
Olgierd Geblewicz
i Zarząd
Województwa Zachodniopomorskiego
Przewodnicząca Sejmiku
Województwa Zachodniopomorskiego
Teresa Kalina
i Radni
Województwa Zachodniopomorskiego
Z wielkim smutkiem
przyjęliśmy informację o śmierci
Jadwigi Rajkiewicz
Dyrektora Wydziału Infrastruktury i Transportu
w Urzędzie Marszałkowskim
Województwa Zachodniopomorskiego.
Jej wieloletnia praca na rzecz regionu
oraz zaangażowanie w rozwój infrastruktury
pozostaną na długo w naszej pamięci.
Rodzinie i Bliskim
przekazujemy wyrazy szczerego współczucia
Przemysław Włosek
Sekretarz Województwa –
Dyrektor Generalny Urzędu
wraz z pracownikami Urzędu Marszałkowskiego
Województwa Zachodniopomorskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Janka
1 r