Helena Glonek-Matysik.
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.12.2025
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.12.2025
Gazeta Lubuska
Z głębokim smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pani
Heleny
Glonek-Matysik
Rodzinie i Najbliższym
składamy
najszczersze wyrazy współczucia
oraz słowa wsparcia w tych trudnych chwilach.
Pani Helena była wieloletnim pracownikiem
„Gazety Lubuskiej”
osobą oddaną swojej pracy, życzliwą, serdeczną
i zawsze pełną ciepła.
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci
jako wspaniała Koleżanka i Człowiek.
Łączymy się w bólu i żałobie.
Koleżanki i Koledzy z „Gazety Lubuskiej”
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia