Barbara Urbankowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.03.2024
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.03.2024
Dziennik Polski
Z głębokim żalem żegnamy
lek. med.
Barbarę Urbankowską
lekarz rodzinny i lekarz medycyny pracy
Pani Barbara Urbankowska związana była z firmą Scanmed od momentu jej powstania. Przez wiele lat dbała o zdrowie pracowników i studentów Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Była nie tylko doskonałym specjalistą medycznym, ale także niezwykle troskliwą
i empatyczną osobą. Jej oddanie pacjentom oraz gotowość do służby były niezmiennie inspirujące dla wszystkich, którzy mieli przyjemność z Nią współpracować.
Była osobą ciepłą, uczynną, a do leczenia swoich pacjentów podchodziła zawsze z sercem na dłoni. Zawsze pełna zrozumienia i cierpliwości, potrafiła znaleźć właściwe słowa wsparcia w najtrudniejszych chwilach.
Jej profesjonalizm, doświadczenie i zaangażowanie
w dbanie o zdrowie pacjentów i ratowanie ich życia
były nieocenione.
Pani Barbara zmarła 13 marca 2024 roku w wieku 74 lat.
Jej odejście pozostawiło w naszej społeczności
ogromną stratę.
Z wyrazami żalu i współczucia,
pragniemy przekazać nasze kondolencje
Rodzinie i Bliskim
w tej trudnej chwili.
Zarząd i Współpracownicy Grupy Scanmed
Drodzy przyjaciele, znajomi, współpracownicy, pacjenci
i cała społeczność
Akademi Górniczo- Hutniczej w Krakowie.
Dziękuję za wiele wspólnych lat,
przez które moja mama mogła być Waszą ukochaną
Doktor Urbankowską
Z całego serca jestem wdzięczna za to,
że tak licznie przyszliście Ją pożegnać.
W szczególności chciałam podziękować
Jego Magnificencji Rektorowi
Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie
Panu prof. dr hab. inż. Jerzemu Lisowi
za ogromne wsparcie przez wiele lat,
szczególnie widoczne w czasie choroby mamy.
Wspomnienie o „Waszej Doktor Urbankowskiej”,
pełne ciepła i osobistych przeżyć
na zawsze pozostanie w mojej pamięci.
Jego Magnificencji Rektorowi
Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie
Panu prof. dr hab. inż. Tadeuszowi Słomce
za obecność w każdym wymiarze i aspekcie,
za słowa otuchy oraz wsparcie w chorobie mamy.
Kanclerzowi Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie
Panu Henrykowi Ziole,
z którym przez wiele, wiele lat mama współpracowała
i bardzo ceniła, zarówno jako człowieka i jako Kanclerza. Dziękuję w jej imieniu, za te wszystkie lata.
Za wielkie serce z Pana strony w dobrych
jak również w trudnych chwilach, aż do samego końca. Zawsze wiedziała że może liczyć na Pana
w każdej sytuacji.
Wreszcie dziękuję wszystkim pracownikom przychodni
przy Akademickiej 5. Dawnym i obecnym .
Znosiliście cierpliwie tłumy pacjentów,
wspieraliście ją, byliście dobrymi współpracownikami.
Ceniła was za koleżeńskość i profesjonalizm.
Z wieloma z Was się przyjaźniła.
Gosiu, Agnieszko, Marysiu, dr Beatko
- dziękuję, że byłyście z nią do końca.
Magdalena Urbankowska-Gunia
Społeczność AGH w Krakowie
z głębokim smutkiem przyjęła wiadomość o śmierci
Śp.
Barbary Urbankowskiej
Pani Doktor, która przez długie lata
otaczała troską i opieką medyczną
liczne grono pracowników AGH.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie i Bliskim Zmarłej
składają
Rektor i pracownicy
Akademii Górniczo-Hutniczej
im. Stanisława Staszica w Krakowie
Barbara Urbankowska
Lekarz Medycyny
Najukochańsza Mamusia, Babcia Basia
Pani Doktor, Doktor Urbankowska
Basia
Zmarła w dniu 13 marca 2024 r. w wieku 74 lat,
po długiej i ciężkiej chorobie.
Ceremonia pożegnalna odbędzie się
w piątek dnia 22 marca 2024 r. o godz. 13.00
w sali pożegnań na cmentarzu Rakowickim.
Madzia, Paweł, Leon i Bruno
wraz z Rodziną i Przyjaciółmi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Agnieszka Sowińska
2 l
Piotr
2 l
Wiesława Zaniewska-Niwicka
2 l
Adam Paweł Wojda
2 l