Ewy Bosy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.09.2022
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.09.2022
Gazeta Lubuska
Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Ewy Bosy
wieloletniego Etatowego Członka
Samorządowego Kolegium Odwoławczego
w Zielonej Górze.
Wyrazy szczerego współczucia i głębokiego żalu
Rodzinie i Bliskim
składa
Prezes Samorządowego Kolegium Odwoławczego
w Zielonej Górze
Robert Gwidon Makarowicz
wraz z pracownikami
Z głębokim smutkiem otrzymaliśmy wiadomość o śmierci
ś+p Ewy Bosy
Łącząc się w żałobie składamy szczere wyrazy współczucia
Rodzinie
Zarząd oraz Pracownicy
Regionalnego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Zielonej Górze
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia