Stanisław Filipiak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.12.2009
Gazeta Pleszewska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.12.2009
Gazeta Pleszewska
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Stanisława Filipiaka
byłego Radnego Miejskiego
i członka Zarządu Miasta i Gminy Pleszew
Rodzinie i wszystkim Bliskim składamy głębokie kondolencje.
Przewodniczący Burmistrz
Rady Miejskiej w Pleszewie Miasta i Gminy Pleszew
Mieczysław Kołtuniewski Marian Adamek
Dnia 28 listopada 2009 r. odszedł od nas ukochany Mąż, Ojciec, Teść i Dziadek śp. Stanisław Filipiak Dziękujemy wszystkim, którzy w tych trudnych dla nas chwilach okazali nam wielkie serce, życzliwość, duchowe wsparcie i łączyli się z nami w smutku i żałobie. Uczestnikom ceremonii pogrzebowej: Księdzu celebrującemu mszę świętą, Władzom Miasta Pleszewa, Dyrekcji ODR w Poznaniu, Delegacjom, Rodzinie, Sąsiadom, Znajomym, Przyjaciołom, Kolegom i Koleżankom za modlitwę, intencje mszalne, złożone wieńce i kwiaty oraz Zakładowi Pogrzebowemu ,,Arka" wyrażamy głęboką wdzięczność i składamy serdeczne podziękowania żona z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Waldemar Dziarkowski - Gorzów
16 l