Stanisław Witek
This was published in the following publications on 30.01.2023:
Nowiny
This was published in the following publications on 30.01.2023:
Nowiny
Z głębokim żalem żegnamy długoletniego pracownika
SP ZZOZ „Sanatorium” im. Jana Pawła II w Górnie
ś+p
Lek. med.Stanisława Witek
Odszedł od nas człowiek o wielkim sercu, empatii
i życzliwości wobec pacjentów i współpracowników.
W trakcie pracy zawodowej pełnił również
funkcje kierownicze, angażując się w rozwój
naszego zakładu.
Rodzinie Zmarłego
wyrazy szczerego współczucia
składają
Dyrekcja oraz pracownicy
SP ZZOZ „Sanatorium” im. J.P. II w Górnie
End of content
No more pages to load