Stanisława Waligórę
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.05.2025
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.05.2025
Dziennik Polski
Z głębokim smutkiem i żalem
żegnać będziemy naszego Kolegę i Przyjaciela
mgr inż.Stanisława Waligórę
Wieloletniego i zasłużonego Członka
Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej Oddział w Krakowie,
Członka Krakowskiego Koła Kolejarzy,
Wieloletniego Naczelnika Wydziału Nieruchomości
i Geodezji w Krakowie w PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.,
zasłużonego dla kolejnictwa, odznaczonego Srebrną,
Złotą i Złotą z Diamentem Odznaką
Honorową SITK RP,
zaangażowanego i oddanego działalności stowarzyszeniowej, aktywnego, twórczego
i konsekwentnego w działaniu.
Kolegę Stanisława będziemy wspominać
jako dobrego przyjaciela i niezwykłego człowieka. Pozostawił po sobie wiele dobrych działań
i wysokie uznanie za wkład w pracę dla naszego środowiska.
Msza Żałobna odprawiona zostanie w piątek,
dnia 16 maja 2025 roku o godzinie 12.20
w kaplicy na cmentarzu Batowickim przy ulicy Reduta,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego
na miejsce wiecznego spoczynku.
Rodzinie
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Zarząd Oddziału
Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP
w Krakowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia