Jan Przybylak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.01.2011
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.01.2011
Głos Wielkopolski
Z żalem zawiadamiamy, że dnia 1 stycznia 2011 roku zmarł
Jan Przybylak
długoletni członek Koła Łowieckiego nr 2 „Ratusz”
były Prezes Koła odznaczony Złoty Medalem Zasługi Łowieckiej.
Niech knieja wiecznie szumi nad Jego mogiłą.
Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia Członkowie Koła
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 1 stycznia 2011 roku
odszedł od nas przeżywszy 75 lat, najukochańszy Mąż, Ojciec, Teść i Dziadek
ś p
Jan Przybylak
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w sobotę, 8 stycznia 2011 r.
o godzinie 11.00 w kościele św. Józefa, ul. Agrestowa w Szczepankowie.
Po mszy św. o godzinie 12.00 odbędzie się pogrzeb na cmentarzu parafialnym
w Spławiu.
Pogrążeni w smutku
żona i syn z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia