Włodzimierz Sac
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.08.2023
Kurier Poranny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 21.08.2023
Kurier Poranny
„Ja jestem światłością świata. Kto idzie za Mną, nie będzie chodził w ciemności,
lecz będzie miał światło życia.”
Ewangelia wg św. Jana
Z ogromnym smutkiem i żalem przyjąłem wiadomość, że w dniu 17 sierpnia 2023 r.
w wieku 83 lat zmarł
ś+p
Włodzimierz Sac
białowieżanin, leśnik,
emerytowany pracownik Nadleśnictwa Białowieża.
Całe swoje zawodowe życie poświęcił pracy na rzecz polskich lasów.
Od początku związany był z Puszczą Białowieską,
pracował w Nadleśnictwie Białowieża i w dawnym Nadleśnictwie Starzyna.
Był zaangażowanym opiekunem uczniów Technikum Leśnego w Białowieży
podczas ich praktyk w Leśnictwie Stoczek. Z pasją przekazywał młodzieży wiedzę leśnika.
W codziennej pracy udowadniał, że leśnictwo było ważną częścią Jego życia.
Brać Leśna straciła dobrego, życzliwego kolegę i oddanego leśnika.
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Rodzinie i Bliskim
składam wyrazy najgłębszego współczucia
oraz słowa otuchy.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie!
Dyrektor
Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku
Andrzej Józef Nowak
wraz z pracownikami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia