Bazyli Wojciuk
This was published in the following publications on 19.09.2022:
Kurier Poranny
This was published in the following publications on 19.09.2022:
Kurier Poranny
„Nikt nie umiera na ziemi,
dopóki żyje w sercach tych, którzy zostają”
Z ogromnym smutkiem przyjąłem wiadomość,
iż w dniu 14 września 2022 r. odszedł
nasz serdeczny Kolega, Leśnik
ś+p
Bazyli Wojciuk
Emerytowany pracownik Nadleśnictwa Białowieża.
Brać leśna straciła wspaniałego leśnika,
któremu na sercu zawsze leżało
dobro Puszczy Białowieskiej.
W trakcie swojej 47-letniej pracy
codziennie udowadniał, że leśnictwo było Jego pasją.
Rodzinie i Najbliższym
przekazuję
wyrazy najszczerszego współczucia i żalu
z utraty tak wspaniałego,
życzliwego i dobrego człowieka.
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.
Andrzej Józef Nowak
Dyrektor
Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku
wraz z pracownikami
End of content
No more pages to load