Tadeusz Cybulko

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.10.2010
Głos Wielkopolski

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
prof. dr. hab. inż. Tadeusza Cybulko
emerytowanego Kierownika Kadry Użytkowania Lasu Akademii Rolniczej w Poznaniu
Człowieka niezwykłej prawości i szlachetności,
który był i pozostanie na zawsze w naszej pamięci.
Córce i Najbliższym
wyrazy szczerego współczucia
składają
Kierownik i Pracownicy
Katedry Użytkowania Lasu
Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

Plaża

Z żalem i smutkiem zawiadamiam, że w dniu 10.10.2010 roku zmarł
mój najukochańszy Tato
Tadeusz Cybulko
urodzony w Wilnie w 1929 roku, leśnik
Straciłam moją ostatnią ostoję życiową, wiernego Przyjaciela i Powiernika.
Pozostanie w mojej pamięci jako wzór postępowania w każdej okoliczności
Kinga
Uroczystość pożegnalna odbędzie się w poniedziałek, dnia 25 października
2010 roku o godzinie 12.30 na terenie Uniwersytetu Przyrodniczego
w Poznaniu, ul. Wojska Polskiego 38/42 (przed gmachem Wydziału Technologii
Drewna).
Złożenie urny z prochami Zmarłego nastąpi o godzinie 14.00 do grobu
rodzinnego na cmentarzu św. Jana Vianney przy ulicy Lutyckiej.
Po uroczystości autobus odjedzie na cmentarz o godzinie 13.30.
Proszę o nieskładanie kondolencji

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 10 października 2010 r.
odszedł od nas
Prof. dr hab. Tadeusz Cybulko
emerytowany profesor Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu,
były prorektor ds. studiów Akademii Rolniczej w Poznaniu,
dyrektor Instytutu Użytkowania Lasu i Inżynierii Leśnej
oraz Kierownik Katedry Użytkowania Lasu
W osobie Pana Profesora Uczelnia straciła wybitnego uczonego
z zakresu użytkowania lasu,
nauczyciela wielu pokoleń pracowników naukowych
i studentów oraz przyjaciela młodzieży.
W uznaniu zasług został odznaczony
Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski,
Złotym Krzyżem Zasługi
oraz wieloma odznaczeniami regionalnymi i resortowymi
Uroczystości żałobne odbędą się 25 października 2010 r.
- o godz. 12.30 pożegnanie przed gmachem Wydziału Technologii
Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu,
- o godz. 14.00 pogrzeb na cmentarzu przy ul. Lutyckiej.
Rodzinie Zmarłego
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Rektor i Senat
Dziekan i Rada Wydziału Leśnego
Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
W dniu 25 października br. o godzinie 13.30 z parkingu przy Kolegium Gawęckiego
(ul. Wołyńska 33) odjedzie autobus na cmentarz przy ul. Lutyckiej.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Buzek Małgorzata


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia