Podziękowania lekarzom
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.12.2009
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.12.2009
Gazeta Pomorska
Podziękowanie Panu Ordynatorowi, lekarzom, pielęgniarkom, całemu personelowi medycznemu Oddziału Laryngologii Szpitala im. dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu za profesjonalizm i troskliwą opiekę serdeczne podziękowania składa wdzięczna pacjentka Lidia Burkiewicz
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia