Kosma Michał Woliński

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.05.2024
Głos Wielkopolski

„Można odejść na zawsze, by stale być blisko”
ks. Jan Twardowski
W dniu 3 maja 2024 r. Pan powołał do siebie
ś+p
doktora nauk medycznych
Kosmę Michała Wolińskiego
Msza św. zostanie odprawiona 14 maja 2024 r.
o godz. 12.00 w kościele pw. Chrystusa Dobrego Pasterza
w Poznaniu przy ul. Nowina 1.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się po mszy św.
na cmentarzu parafii
pw. Najświętszego Serca Jezusa i św. Floriana
przy ul. Nowina 1.
Kochający Najbliżsi

Plaża

Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...
ks. Jan Twardowski
Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy,
że w dniu 3 maja 2024 r. odszedł od nas
nasz serdeczny Kolega, Przyjaciel i Współpracownik, ceniony Lekarz i Naukowiec,
życzliwy studentom, pacjentom i wszystkim pracownikom
ś+p
dr n. med. mgr biologii
Kosma Michał
Woliński
specjalista chorób wewnętrznych i endokrynologii.
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona
14 maja 2024 r. o godz. 12.00 w kościele
pw. Chrystusa Dobrego Pasterza
w Poznaniu przy ul. Nowina 1,
po której odbędzie się ceremonia pogrzebowa
na cmentarzu parafii
Najświętszego Serca Jezusa i św. Floriana
przy ul. Nowina 1.
Wszystkim Bliskim
składamy
wyrazy szczerego współczucia.
Koleżanki i Koledzy
z Kliniki Endokrynologii, Przemiany Materii
i Chorób Wewnętrznych

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Ja, jak Pani poprzedniczka, szukam, szukam wizyty u p. Kosmy-zapamiętałam i charakterystyczne nazwisko i bardzo dobrą wizytę i rozmowę- i nie ma! wpisuję w wyszukiwarkę a tu taka informacja! Spoczywaj w pokoju Bracie, do zobaczenia w niebie..

Mag


1 r

Byłam pewna, że pan doktor zrezygnował z pracy w lux med i życie w takim przekonaniu było dla mnie oczywiste. Dzisiaj, kiedy dowiedziałam się, że już nie porozmawiamy, to serce mi pękło, nie potrafię się ogarnąć. Cudowny lekarz, z powołania, empatyczny i zaangażowany. Jedyny który mówił do mnie : Dzień dobry Pani Agnieszko, co u pani nowego, jak się pani czuje?… wiele razy zrezygnował dziękowałam ale i tak za mało, dlatego dzisiaj dziękuję po raz ostatni za każde dobre słowo i wsparcie w walce o moje zdrowsze jutro…

Agnieszka Aga


1 r

Ave Maria. Najlepszy lekarz endokrynolog jakiego miałem,będzie go brakować.

Krzysztof Sobok


1 r

Nie mogę uwierzyć! Tak bardzo mi smutno...Pan Doktor był jedyny w swoim rodzaju! Czułam, że chce mi pomóc...szkoda, że tak szybko przyszło się Jemu pożegnać z tym Ziemskim Światem:( Będzie brakować tak dobrej duszy...

W żalu pogrążona pacjentka


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ave Maria.

Ewa Grochowska


2 l

Wyrazy szczerego współczucia. Pan Doktor był wspaniałym człowiekiem i świetnym specjalistą.

Paulina


2 l

Nie wierzę! Spoczywaj w spokoju

Pacjentka


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek

SYLWIA


2 l

Pan Doktor Woliński był człowiekiem jedynym w swoim rodzaju. Będę zawsze wdzięczna za pochylenie się nad moją sprawą i wyleczenie mnie z choroby. Ogromna strata.

Wieloletnia Pacjentka


2 l

Wspaniały CZŁOWIEK i lekarz. Bardzo mi przykro...

Zasmucona Pacjentka


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Lekarz z powołaniem miły i pomocny życzliwy dla pacjenta.

Agnieszka Zawodna


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek

Irena


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Lekarz empatyczny i ludzki.

Dorota N-O


2 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia