URSZULA SIERZPUTOWSKA-WENDERLICH
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.05.2024
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.05.2024
Express Bydgoski
PODZIĘKOWANIE
Księdzu Tomaszowi Budnikowi
z Parafii Św. Antoniego z Padwy,
Posłowi do PE Kosmie Złotowskiemu,
Posłom Łukaszowi Schreiberowi i Pawłowi Szrotowi, Marszałkowi Województwa Panu Piotrowi Całbeckiemu, Przewodniczącej Sejmiku Pani Elżbiecie Piniewskiej, radnym, rodzinie, przyjaciołom, sąsiadom
oraz wszystkim uczestnikom uroczystości pogrzebowych składamy serdeczne podziękowanie za kondolencje, modlitwy, przekazane wyrazy wsparcia i otuchy
oraz pożegnanie
ś+p
ś+p
Urszuli Sierzputowskiej-
-Wenderlich
pogrążona w smutku
Rodzina
Msza święta w intencji Zmarłej odbędzie się
we wtorek, 28 maja 2024 r. o godz. 18.00
w Kościele pw. Św. Antoniego z Padwy
przy ul. Głuchej 15 w Bydgoszczy.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia