Regina Sługocka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.09.2025
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.09.2025
Gazeta Lubuska
Z ogromnym smutkiem żegnamy
naszą najdroższą
Żonę, Mamę, Teściową i Babcię
ś+p
Reginę Sługocką
która odeszła od nas 7 września 2025 r.
Była dla nas źródłem miłości, ciepła i wsparcia.
Jej uśmiech i dobroć pozostaną w naszych sercach na zawsze.
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się
11 września 2025 r. o godz. 10.00 w kościele w Klępsku, gdzie zostanie odprawiona msza żałobna w intencji Zmarłej.
Po mszy św. przejazd na Cmentarz Komunalny
w Łęgowie i dalsze uroczystości.
„Nie żyjemy, aby umierać,
ale umieramy, aby żyć wiecznie”
Z ogromnym smutkiem i żalem
przyjąłem wiadomość o śmierci
Pani
Reginy Sługockiej
Składam wyrazy najszczerszego współczucia
Rodzinie, BliskimorazWszystkim,
których dotknęła ta ogromna strata.
Władysław Komarnicki
Senator RP
Pragniemy serdecznie podziękować
Wszystkim, którzy towarzyszyli nam
w ostatnim pożegnaniu
naszej Żony, Mamy,
Teściowej, Babci, Siostry i Cioci
ś+p
Reginy Sługockiej
Dziękujemy za obecność, modlitwę,
słowa wsparcia, życzliwość
oraz wszystkie wyrazy współczucia i pamięci.
Wasza obecność w tych trudnych chwilach
była dla nas ogromnym wsparciem
i dowodem na to, jak wiele osób ceniło i kochało
naszą ukochaną Reginę.
Z głębi serca dziękujemy
Rodzina Sługockich
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Adam
9 mies.