Jan Rachwalik

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.01.2011
Dziennik Zachodni

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej
śmierci naszego Przyjaciela
Jana Rachwalika
zasłużonego działacza społecznego i gospodarczego,
wrażliwego na niesprawiedliwość wśród ludzi, inicjatora cennych przedsięwzięć służących tym ludziom, wybitnego specjalisty z dziedziny bankowości.
Człowieka zdolnego do twórczego podejmowania trudnych wyzwań,
jakich nie poskąpiło mu życie.
Serdecznego i otwartego na potrzeby innych,
zawsze gotowego wspomagać ich własnym, bogatym doświadczeniem życiowym i zawodowym, życzliwością i uśmiechem zdobywającego sobie ludzką sympatię.
Takim zapamiętamy Janka.
Rodzinie Zmarłego
składamy
wyrazy serdecznego współczucia.
Grono Przyjaciół

Plaża

"Ludzie, których kochamy, zostają z nami na zawsze,
bo pozostawili ślady w naszych sercach..."

W imieniu swoim i najbliższej Rodziny dziękuję wszystkim tym, którzy w tych niezwykle ciężkich i bolesnych dla mnie chwilach okazali mi wiele serca i życzliwości i wspierali mnie duchowo, dzieląc ze mną mój bezgraniczny smutek
i ból po stracie ukochanego Taty
śp.
Jana Rachwalika
Rodzinie, Przyjaciołom Taty i moim, Kolegom z pracy, Sąsiadom i Znajomym za liczne uczestnictwo w uroczystościach pogrzebowych i za słowa otuchy z całego serca dziękuję.
Córka Małgosia

Wstrząśnięci niespodziewaną śmiercią z głębokim żalem i smutkiem żegnamy
Jana Rachwalika
Drogiego Przyjaciela, Wspaniałego Człowieka wielkiej szlachetności i dobroci.
Wyrazy głębokiego współczucia
Córce Małgorzacie oraz Rodzinie Zmarłego
składają
Wiesław Jędrusik, Janusz Sikora,
Marek Płomiński

Odszedł zbyt szybko
śp.
Jan Rachwalik
Osoba niezwykle przyjacielska, ciepła i wrażliwa.
Mimo różnych przeciwności losu, potrafiąca cieszyć się życiem i przekazywać tę radość innym.
Żegnaj, Janku.
Będzie nam Ciebie bardzo brakować.
Odpoczywaj w spokoju.
Córce Małgosi i Najbliższym
składamy wyrazy serdecznego współczucia,
łączymy się z Wami w bólu.
Teresa i Jan Batoryna z Dziećmi
Urszula i Kazimierz Czapla
Barbara i Antoni Marcinkiewicz
Bożena i Andrzej Respondek
Ewa i Zbyszek Sitko
Krystyna i Tadeusz Wnuk

Z głębokim żalem i smutkiem
żegnamy zmarłego
śp.
Jana Rachwalika

Nauczyciela, Pracownika i Działacza państwowego,
wieloletniego Dyrektora Oddziałów i Zespołów Bankowości,
Radnego Sejmiku Województwa Śląskiego.

Odszedł nasz Przyjaciel i Kolega,
Człowiek wielkiego serca, ciepła i wrażliwości,
obdarzany wielkim szacunkiem i życzliwością.

Wyrazy głębokiego współczucia
dla
Córki Małgorzaty i Rodziny

składają

Zbigniew Messner, Tadeusz Wnuk, Jan Batoryna, Lucjan Gajda,
Manfred Gorywoda, Wiesław Jędrusik, Jerzy Jóźwiak

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się 28 stycznia 2011 r. o godzinie 13.00
w kościele parafialnym m. Garnek, gmina Kłomnice, pow. częstochowski.

Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy Drogiego Przyjaciela, Kolegę, Współpracownika
Jana Rachwalika
Pozostanie w naszej pamięci jako Człowiek wielkiego serca, otwarty i życzliwy ludziom.
Przyjaciele
z Górnośląskiego Banku Gospodarczego

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

kazimierz rachwalik


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Danuta Jachoł


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

A, A Borcz .


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Gabriela i Krzysztof Sopala


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Janusz


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>wiadomość</p> <p>dzwoniace telefony - smutna ,paralizująca wiadomość jak to mogło się stać - jak to mozliwe że juz nigdy nie pogadamy przez telefon ,nigdy juz nie usłysze "p -a -n- i " z tym charakterystycznym spojrzeniem i dlaczego do cholery nie upiekłam w grudniu dla Ciebie tych pierników które tak lubiałeś ela</p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

E.J Kopeć


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Krystyna i Zbigniew Słaboń


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magdalena i Andrzej Krzykawscy


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgosia


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Nikodem Kubicki


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Andrzej Baran


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Wnuk


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Renata


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>WIELKI SMUTEK I ŻAL</p> <div>Niełatwo znaleźć słowa pociechy. można jedynie życzyć sił do zniesienia bólu, który tylko czas może złagodzić.</div>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>WIELKI SMUTEK I ŻAL</p> <div>Niełatwo znaleźć słowa pociechy. można jedynie życzyć sił do zniesienia bólu, który tylko czas może złagodzić.</div>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>WIELKI SMUTEK I ŻAL</p> <div>Niełatwo znaleźć słowa pociechy. można jedynie życzyć sił do zniesienia bólu, który tylko czas może złagodzić.</div>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Stanisław i Olimpia Życińscy


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Stanisław Życiński


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>WIELKI ŻAL</p> <p>CO SIĘ STAŁO. TO BYŁ WSPANIAŁY CZŁOWIEK I WIELKI PRZYJACIEL.</p> <p>OGROMNA STRATA NIE TYLKO DLA NAJBLIŻSZYCH.</p> <p>WYRAZY WSPÓŁCZUCIA!!!</p> <p>STANISŁAW I OLIMPIA ŻYCIŃSCY</p>


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Andrzej Milewski


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jan Kwiek


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Michałek


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Aleksandra


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia