Kacper Bagrowski

This was published in the following publications on 11.12.2010:
Gazeta Lubuska

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 8 grudnia 2010 roku odszedł od nas na zawsze w wieku 4 lat nasz najukochańszy SYNEK, WNUCZEK, SIOSTRZENIEC i KUZYN</p>
<h4>śp. KACPER GABRIEL BAGROWSKI</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, 13 grudnia 2010 roku o godz. 12.30 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.</p>
<p>Rodzina</p>
<p>Prosimy o nieskładanie kondolencji.</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 8 grudnia 2010 roku odszedł od nas na zawsze w wieku 4 lat nasz najukochańszy SYNEK, WNUCZEK, SIOSTRZENIEC i KUZYN

śp. KACPER GABRIEL BAGROWSKI

Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, 13 grudnia 2010 roku o godz. 12.30 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Rodzina

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

<p>Bardzo tęsknię synku </p>

Paulina Kołodziej


8yrs

Image chosen by user
<p>Aga</p>

Franek


8yrs

<p>Gdy smutek boli a słowa są zbyt małe by rozpacz wypowiedziec,zostaje tylko milczenie....pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc...dziś masz 11 urodziny Synku...kocham Cię i tęsknię !!! </p>

Paulina Kołodziej


8yrs

<p>Śpij mamusi malusi...</p>

Mamusia


8yrs

Image chosen by user
<p>Aga</p>

ciocia Aga


8yrs

Image chosen by user
Ciocia Aga


8yrs

Image chosen by user
Tęsknię za Tobą mój malutki....​mama


8yrs

Image chosen by user
Mamusi slonko


8yrs

Image chosen by user
Mamusi malusi


9yrs

Image chosen by user
dzis bys konczyl 10lat moj kochany Kacperku kocham Cie tesknie za Toba


9yrs

Image chosen by user
<p>6 lat....mialbys 10 synku</p> Siedzi aniolek wsrod gwiazd miliona,i patrzy na ciebie matko zamyslona.Patrzy jak placzesz po katach skrycie,jak starasz sie na nowo ulozyc swe zycie.Jak walczysz z trudami dnia codziennego i jak tesknisz do dziecka,do Synka swojego.. Jak tlumaczysz bliskim i dalekim,ze byl dzieckiem,ukochanym synkiem... Ze choc malutki w twym sercu schowany,byl twoim synkiem kochanym! Matko kochana twoj bol nie ustaje,wiedz ze mnie rowniez serce sie kraje.Lecz widac tak byc musialo,ze teraz osobno,choc wczesniej jedno cialo. Gdy smutno ci bedzie,gdy swiat cie znow wkurzy,popatrz na niebo na ksiezyc duzy...tam zawsze Ja gdy taka potrzeba,mamusiu mrugne do ciebie z oblokow nieba.....


9yrs

Image chosen by user
Tęsknię mamusi Mamusi


9yrs

Image chosen by user
Tak bardzo za Toba tesknie-Mama


9yrs

Image chosen by user
Mamusia


9yrs

Image chosen by user
Ciocia Aga


9yrs

Image chosen by user
Całym sercem.. Tata


9yrs

Image chosen by user
ciocia Aga


9yrs

Image chosen by user
siostra śp. Krzysia Sz.


9yrs

Image chosen by user
Mamusia


10yrs

Image chosen by user
Kocham


10yrs

Image chosen by user
ciocia Aga


10yrs

Image chosen by user
Mamusi malusi


10yrs

Image chosen by user
mamy Serduszko


10yrs

Image chosen by user
<p>tesknie.....</p> <p>Siedzi Aniołek na chmurce niebieskiej<br />I śle do Matki swe wielkie serce<br />Śle pocałunki i uśmiechów kilka<br />Śle buziak duży ? przecież to chwilka<br />Przychodzi w nocy, gdy sen jest spokojny<br />Przychodzi do Mamy ? wtedy jest wolny<br />Razem się tulą i spacerują<br />Razem się bawią i razem malują<br />Razem w sklepiku zabawki kupują<br />Lub nad Bałtykiem bursztyny znajdują<br />Lecz sen kiedyś minie i Mama zostanie<br />Anioł odleci. ?Nie odchodź Kochanie!!!<br />Zostań tu ze mną, bym zawsze wiedziała<br />Że nigdy Tobie już krzywda nie będzie się działa?<br />Ja Mamo wrócę ? w Twój sen radosny<br />Wrócę nim przyjdzie pierwszy dzień wiosny<br />Wrócę i znów razem będziemy<br />Robić te rzeczy o których tylko my wiemy....</p>


10yrs

End of content

No more pages to load