Zbigniew Grześczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.08.2023
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.08.2023
Głos Wielkopolski
Z ogromnym żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Zbigniewa Grześczyka
członka honorowego
Akademickiego Związku Sportowego,
związanego z AZS-em Poznań od 1965 roku,
czołowego zawodnika I- i II-ligowego
zespołu koszykówki AZS Poznań w latach 1967-1978,
trenera zespołów ligowych,
młodzieżowych i uczelnianych,
wybitnego metodyka i autora licznych prac
z zakresu koszykówki,
wykładowcę
w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
w latach 1972-2015.
Poprzez osiągnięcia sportowe
oraz działalność szkoleniową i organizacyjną
na trwałe wpisał się w historię sportu akademickiego i wielkopolskiej koszykówki.
Był szlachetnym i prawym Człowiekiem,
niezawodnym Kolegą i Przyjacielem,
od którego liczne pokolenia zawodniczek i zawodników oraz studentów tak wiele doznało dobra.
Rodzinie i Najbliższym
składamy
wyrazy szczerego współczucia.
Koleżanki i Koledzy
z Akademickiego Związku Sportowego w Poznaniu
Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że 9 sierpnia 2023 roku po długiej walce z chorobą w wieku 76 lat odszedł nasz Kolega, Przyjaciel, Koszykarz, Trener, Nauczyciel, Pasjonat koszykówki, przez 20 lat Trener koordynator Kadry Wojewódzkiej Młodzieżowej WZKosz, Wychowawca wielu pokoleń koszykarek i koszykarzy
ś+p Zbigniew Grześczyk
pozostawiając wielką pustkę i smutek w naszych sercach...
Rodzinie i Najbliższym szczere kondolencje składają
Prezes Łukasz Zarzycki
Zarząd i Pracownicy
Wielkopolskiego Związku Koszykówki w Poznaniu
Trenerze, zawsze pozostaniesz w naszej pamięci…
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia