Hubert Paluch
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.04.2024
Gnieźnieński Tydzień
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.04.2024
Gnieźnieński Tydzień
Z wielkim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
dr.Huberta Palucha
Rektora
Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium
w latach 2013-2019,
lubianego i szanowanego
przez studentów i pracowników.
Zawsze z wielkim zaangażowaniem
pełnił swoje funkcje,
profesjonalnie kierował
na początku wydziałem, a późnej uczelnią
i w istotnym stopniu przyczynił się do jej rozwoju.
Był laureatem
Honorowej Nagrody Miasta Wągrowca
w 2022 roku w kategorii gospodarka.
W 2018 roku został odznaczony
najwyższym wyróżnieniem
społeczności akademickiej GSW Milenium
- Tarczą Herbową.
Rodzinie i Bliskim
składamy szczere wyrazy współczucia
w imieniu społeczności
Gnieźnieńskiej Szkoły Wyższej Milenium
Założyciel, Rektor i Senat Uczelni
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia