Ofiary katastrofy pod Smoleńskiem

This was published in the following publications on 12.04.2010:
Echo Dnia

<p>Pogrążeni w najgłębszym bólu żegnamy WSZYSTKIE OFIARY tragicznej katastrofy pod Smoleńskiem. Smutek w naszych sercach i duszach jest ogromny. Łączymy się w żalu i modlitwie z Rodzinami oraz Najbliższymi Ofiar. Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość</p>

Pogrążeni w najgłębszym bólu żegnamy WSZYSTKIE OFIARY tragicznej katastrofy pod Smoleńskiem. Smutek w naszych sercach i duszach jest ogromny. Łączymy się w żalu i modlitwie z Rodzinami oraz Najbliższymi Ofiar. Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Wojciech Kiełb


16yrs

Image chosen by user

Kamila


16yrs

Image chosen by user

aneta piechol


16yrs

Image chosen by user

Mikołaj


16yrs

Image chosen by user

maria daniec


16yrs

Image chosen by user

Asiaa


16yrs

Image chosen by user

kamil25


16yrs

Image chosen by user

ewa bialystok


16yrs

Image chosen by user
<p>wyrazy glebokiego wspołczucia</p> <p>Składam wyrazy szczerego współczucia dla rodzin które straciły swoich bliskich w katastrofie lotniczej w Smoleńsku 10.04.2010 tej tragedii nie da się opisać i zrozumieć .Niech dusze tych korzy odeszli doznają wiecznego spokoju bez bólu i cierpienia jakiego doznali w tak tragicznej śmierci w domu pana boga naszego<br />POKÓJ ICH DUSZOM Byliście wielcy dla naszego narodu dziękuje wam za to nikt nie będzie taki sam jak wy</p>


16yrs

Image chosen by user

ewa bialystok


16yrs

Image chosen by user

J.


16yrs

Image chosen by user

Beata z rodziną


16yrs

Image chosen by user

Damian


16yrs

Image chosen by user

EWA


16yrs

Image chosen by user

Moika z rodziną


16yrs

Image chosen by user
<p>Fragment Psalmu 27 (Pan moją światlością)</p> <p>wers 7....Uslysz Jahwe , glos mój - wolam: zmiluj się nade mną i wysluchaj mnie.O Tobie mówi moje serce <szukaj jego oblicza> Szukam o Jahwe twojego oblicza , swego oblicza nie zakrywaj przede mną , nie odpędzaj z gniewem swojego slugi . Ty jesteś moją pomocą , więc mnie nie opuszczaj i nie odrzucaj mnie , Boże zbawienie moje.......</p>


16yrs

Image chosen by user

Magda z rodziną


16yrs

Image chosen by user

jaro74


16yrs

Image chosen by user
<p>Pamięci Poległych w Smoleńsku</p> <p>"Zatrzymaj się, to przemijanie ma sens... ma sens... ma sens..."</p> <p>Łącze się w głębokim bólu z rodzinami Ofiar sobotniej katastrofy w Smoleńsku, to Wielka Tragedia dla całego Narodu Polskiego.</p> <p>Wieczny odpoczynek racz Tragicznie Zmarłym Polakom dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Im świeci.</p> <p>Amen</p> <p>Kielczanin</p>


16yrs

Image chosen by user

Kuba25


16yrs

Image chosen by user

renata


16yrs

Image chosen by user

Monika


16yrs

End of content

No more pages to load