Rajmund Jakuszkowiak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.12.2024
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.12.2024
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość,
że 4 grudnia 2024 r. odszedł nasz Kolega i Przyjaciel
mgr inż.
Rajmund Jakuszkowiak
Podczas I Zjazdu Wielkopolskiej Okręgowej Izby
Inżynierów Budownictwa
został wybrany członkiem Okręgowej Komisji Rewizyjnej i przez 6 kolejnych kadencji był jej członkiem.
Od początku istnienia Izby był delegatem
na Zjazd Okręgowy WOIIB,
a podczas IV kadencji samorządu
był delegatem na Krajowy Zjazd
Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa.
Odszedł wspaniały Kolega,
pasjonat pracy samorządowej dla dobra środowiska wielkopolskich inżynierów i techników budownictwa.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Rada i członkowie
Wielkopolskiej Okręgowej Izby
Inżynierów Budownictwa
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia